17 C
Debar
Saturday, May 30, 2020
Reklameee
Ballina Lajme nga Shqiperia

Lajme nga Shqiperia

VIDEO/ Me pamjen e Kristiano Ronaldos, Armando Sadiku në super formë me golat në stërvitje – SportEkspres.com

Armando Sadiku është duke u kthyer frikshëm për të luajtur sërish me Malagan. Sulmuesi shqiptar po stërvitet dhe tregon nuhatjen që ka me...

The 2001 actions are far behind us, Sekerinska said about her photo with UCK symbols

Macedonia 30.05.20 | 10:16 Free the innocent people who are imprisoned, free the Macedonian patriots, who fought for a free, independent and unitary Macedonia,...

“Virusi apokaliptik nga pulat që mund të vrasë gjysmën e popullsisë së botës”

Një virus apokaliptik nga fermat e pulave mund të vrasë gjysmën e popullsisë në botë. Sipas shkencëtarëve, koronavirusi nuk është asgjë para këstij...

OBRM-PDUKM kërkon të shkarkohen anëtarët e Komisionit për Sëmundje Infektive

Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në ditën kur në Maqedoni kemi 52 raste të reja me qytetarë të infektuar, LSDM dalin...
- Advertisement -

Most Commented

VIDEO/ Me pamjen e Kristiano Ronaldos, Armando Sadiku në super formë me golat në stërvitje – SportEkspres.com

Armando Sadiku është duke u kthyer frikshëm për të luajtur sërish me Malagan. Sulmuesi shqiptar po stërvitet dhe tregon nuhatjen që ka me...

The 2001 actions are far behind us, Sekerinska said about her photo with UCK symbols

Macedonia 30.05.20 | 10:16 Free the innocent people who are imprisoned, free the Macedonian patriots, who fought for a free, independent and unitary Macedonia,...

“Virusi apokaliptik nga pulat që mund të vrasë gjysmën e popullsisë së botës”

Një virus apokaliptik nga fermat e pulave mund të vrasë gjysmën e popullsisë në botë. Sipas shkencëtarëve, koronavirusi nuk është asgjë para këstij...

Mes rasteve me COVID-19, 2 nga Malisheva. Në testin e parë qytetari në karantinë rezultoi negativ – Balkanweb.com

Mes 12 rasteve të reja me koronavirus në Kosovë, dy janë nga Malisheva. Kjo është bërë e ditur në komunikimin zyrtar me Institutin...

Serbët e përjashtuar nga lëvizja, Vuçiç: Vendimi i Malit të Zi për kufijtë është politik – Balkanweb.com

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha se vendimi i Malit të Zi për të mos hapur kufijtë për qytetarët serbë është “politik”.“Nuk bëhet...

Austria lehtëson politikën e masave, duke nisur nga 15 qershori s’do të përdoren maskat në ambiente publike – Balkanweb.com

Autoritetet në Austri kanë lehtësuar politikën sa i takon vendosjes së maskave në ambientet publike.Kështu, duke nisur nga mesi i qershorit, qytetarët nuk...

Zbardhet draft opinioni i ‘Venecias’ për emërimet në GJK: Me rëndësi për Shqipërinë të rivendosë Gjykata Kushtetuese dhe Gjykata e Lartë – Balkanweb.com

Zbardhet draftopinioni i Komisionit të Venecias për emërimet në Gjykatën Kushtetuese që solli një përplasje tjetër mes maxhorancës dhe presidentit të Republikës. Venecia...

Zgjedhorja/ Yuri Kim optimiste: Më shumë përparim sot, mbeten 2-3 çështje. Në negociata, jo çdokush do të marrë gjithçka që dëshiron – Balkanweb.com

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim me anë të një deklarate për mediat u shpreh se sot u arrit më shumë përparim. Kim deklaron...

Drejtori i Burgjeve urdhëroi izolimin e grupit Avdylaj në një sektor të posaçëm pas një sherri, Gjykata e Tiranës kundër vendimit – Balkanweb.com

Gjykata e Tiranës është shprehur kundër vendimit të drejtorit të BurgjeveAgim Ismaili, i cili izoloi 5 të burgosur pas një sherri në burg....

Në kuadër të programit ndërkombëtar të mbështetjes NIVEA ofron donacione për Shoqatën e Infermierëve të Shqipërisë – Balkanweb.com

Shqipëri, Maj 2020 Beiersdorf kompania që qëndron pas markës NIVEA, dhuroi 5.000 euro si pjesë e programit të saj ndërkombëtar për ndihmë duke...

Ministri serb Daçiç shpërblen Djokovicin për lobimin kundër Kosovës – Balkanweb.com

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka shpërblyer me mirënjohje tenistin me famë botërore, Novak Djokovic, pasi ky i...
- Advertisement -

Editor Picks

VIDEO/ Me pamjen e Kristiano Ronaldos, Armando Sadiku në super formë me golat në stërvitje – SportEkspres.com

Armando Sadiku është duke u kthyer frikshëm për të luajtur sërish me Malagan. Sulmuesi shqiptar po stërvitet dhe tregon nuhatjen që ka me...

The 2001 actions are far behind us, Sekerinska said about her photo with UCK symbols

Macedonia 30.05.20 | 10:16 Free the innocent people who are imprisoned, free the Macedonian patriots, who fought for a free, independent and unitary Macedonia,...

“Virusi apokaliptik nga pulat që mund të vrasë gjysmën e popullsisë së botës”

Një virus apokaliptik nga fermat e pulave mund të vrasë gjysmën e popullsisë në botë. Sipas shkencëtarëve, koronavirusi nuk është asgjë para këstij...
- Advertisement -