17 C
Debar
Saturday, May 30, 2020
Reklameee
Ballina Receta

Receta

Ekskluzive/ “Durmishaj më uroi për golin me Shqipërinë”, Din Sula është sulmuesi për t’u mbajtur shënim – SportEkspres.com

Last updated May 21, 2020 Nga Klaudio Ndreca Din Sula mund të quhet një tjetër sulmues që pritet t’i japë shumë Shqipërisë në të...

MPB: 562 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë natës së kaluar në mbarë shtetin 264 personave u janë dhënë vendime për izolim, derisa 52 të tjerë kanë firmosur deklarata për...

Security Council to hold session Saturday, decide on state of emergency extension

The Security Council of Macedonia is set to hold a session in the Office of President Stevo Pendarovski Saturday at noon, deciding on...

Ordinanca e tetovarit hap dyert për pacientët shqiptarë në Zvicër

E Shtunë, 30 Maj 2020 - 14:11 albinfo.ch Foto Armend Berisha Ordinanca e Dr. Vullnet Odai po hap dyert këto ditë në Spreitenbach...

“Nga ngrënia e Sultjashit te librat me sekrete motivuese”, Rei Manaj flet në faqen zyrtare të Barcelonës – SportEkspres.com

Nga Klaudio Ndreca Sulmuesi i Shqipërisë, Rei Manaj, ka rrëfyer të gjithë përjetimet e këtyre kohërave të vështira në faqen zyrtare të klubit...
- Advertisement -

Most Commented

Ekskluzive/ “Durmishaj më uroi për golin me Shqipërinë”, Din Sula është sulmuesi për t’u mbajtur shënim – SportEkspres.com

Last updated May 21, 2020 Nga Klaudio Ndreca Din Sula mund të quhet një tjetër sulmues që pritet t’i japë shumë Shqipërisë në të...

MPB: 562 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë natës së kaluar në mbarë shtetin 264 personave u janë dhënë vendime për izolim, derisa 52 të tjerë kanë firmosur deklarata për...

Security Council to hold session Saturday, decide on state of emergency extension

The Security Council of Macedonia is set to hold a session in the Office of President Stevo Pendarovski Saturday at noon, deciding on...

Ordinanca e tetovarit hap dyert për pacientët shqiptarë në Zvicër

E Shtunë, 30 Maj 2020 - 14:11 albinfo.ch Foto Armend Berisha Ordinanca e Dr. Vullnet Odai po hap dyert këto ditë në Spreitenbach...

Mini milfej me krem për qerasje – Balkanweb.com

Nga: ZONJA KATERINA 1 pako petë sfoljatë1 pako puding2-3 lgj sheqer500 ml qumësht1 filxhan pana pastiçerie1 bustinë vaniljeSheqer pudër Petën e sfoljatës e presim në...

Ja cilat janë disa nga produktet për të zëvendësuar sheqerin

Sheqeri bën çdo gatim të ëmbël dhe lw një shije të mrekullueshme prandaj është shumë i nevojshëm, sidomos për ëmbëlsirat! Nëse ju ka...

Spageti me tre shije – Balkanweb.com

Nga: ZONJA KATERINA 1 kg spageti1 lgj vaj ulliri ose gjalpë1 lgj djathë parmixhano2 lgj salcë Tigullio (gjizë me karçof)2 lgj salcë Tigullio (pesto...

Petanik me qumësht dhe djathë për festën e Bajramit

Recetë tradicionale petanik me qumësht dhe djathë për festën e Bajramit që nuk duhet të mungojë në tavolinë. Përgatisni këtë recetë të thjeshtë...

Video/ Bukë me birrë, qepë dhe ullinj – Balkanweb.com

Recetë nga zonja KaterinaPërbërësit 3 ½ filxhan çaji miell1 lç kripë1 lç pluhur pjekës½ lç sodë buke1-2 vezë1 ½ filxhan birrë1 qepë të grirë...

Llojet e thikave dhe përdorimi i tyre – Ja çfarë duhet të dini!

Jo vetëm një kuzhinier profesionist por edhe njerëzit e thjeshtë që gatuajnë çdo ditë në shtëpinë e tyre kane lloje të ndryshme thika...

Video/ Peshk levrek ose ngjala në furrë – Balkanweb.com

Recetë nga Zonja KaterinaPërbërësit 1 kg ngjala2 qepë të thata2-3 patate2-3 thelpinj hudhër1 spec të kuq1 spec djegës jeshil1 domate½ lëng limoni1 lgj gjalpë2-3...

7 receta ëmbëlsirash si të gatuajmë kek

Kemi zgjedhur disa receta ëmbëlsirash si të gatuajmë kek në disa mënyra. Recetat për kek janë ato më të thjeshtat për tu gatuar...
- Advertisement -

Editor Picks

Ekskluzive/ “Durmishaj më uroi për golin me Shqipërinë”, Din Sula është sulmuesi për t’u mbajtur shënim – SportEkspres.com

Last updated May 21, 2020 Nga Klaudio Ndreca Din Sula mund të quhet një tjetër sulmues që pritet t’i japë shumë Shqipërisë në të...

MPB: 562 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë natës së kaluar në mbarë shtetin 264 personave u janë dhënë vendime për izolim, derisa 52 të tjerë kanë firmosur deklarata për...

Security Council to hold session Saturday, decide on state of emergency extension

The Security Council of Macedonia is set to hold a session in the Office of President Stevo Pendarovski Saturday at noon, deciding on...
- Advertisement -