17 C
Debar
Saturday, May 30, 2020
Reklameee
Ballina Lajme nga Maqedonia

Lajme nga Maqedonia

“Nga ngrënia e Sultjashit te librat me sekrete motivuese”, Rei Manaj flet në faqen zyrtare të Barcelonës – SportEkspres.com

Nga Klaudio Ndreca Sulmuesi i Shqipërisë, Rei Manaj, ka rrëfyer të gjithë përjetimet e këtyre kohërave të vështira në faqen zyrtare të klubit...

562 people caught without mandatory face masks

Over the past 24 hours, the Interior Ministry issued 264 isolation orders and 52 people signed self-isolation statements, the Ministry said in a...

Berisha: Gjatë pandemisë, kam importuar dyfish më shumë nga Kosova në Zvicër

Puna e firmës R.B. Import Export GmbH të Rexhep Berishës është dyfishuar gjatë pandemisë dhe ai mezi ia del t’u përgjigjet të gjitha...
- Advertisement -

Most Commented

“Nga ngrënia e Sultjashit te librat me sekrete motivuese”, Rei Manaj flet në faqen zyrtare të Barcelonës – SportEkspres.com

Nga Klaudio Ndreca Sulmuesi i Shqipërisë, Rei Manaj, ka rrëfyer të gjithë përjetimet e këtyre kohërave të vështira në faqen zyrtare të klubit...

562 people caught without mandatory face masks

Over the past 24 hours, the Interior Ministry issued 264 isolation orders and 52 people signed self-isolation statements, the Ministry said in a...

Qeveria ta ndryshojë protokollin! “Askush s’mund të kërkojë letërnjoftime në lokale”

Të gjithë jemi duke parë se si në tavolina të lokaleve nuk janë duke u ulur vetëm nga dy miq, por edhe nga...

Muzika live dhe vallëzim mbi tavolina kanë hasur inspektorët nëpër kafene, prej sot do të ndëshkojnë (VIDEO)

Muzikë live, dhe vallëzim mbi tavolina dhe përqafime – këtë e kanë hasur inspektorët në terren dje pas hapjes së objekteve hotelerike. Drejtori i...

Bisedë telefonike e presidentit Pendarovski me papa Françeskun

Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi bisedë telefonike...
- Advertisement -

Editor Picks

- Advertisement -