17 C
Debar
Saturday, May 30, 2020
Reklameee
Ballina Lajme nga Dibra

Lajme nga Dibra

Futbollisti francez fton për takim live në televizion prezantuesen italiane

Prezantuesja e programit “Detto Fatto” (U tha, u bë) në televizionin italian Rai Due, Bianca Guaccero është surprizuar ditën e djeshme live në...

Të largohet nga Baseli pas 12 vitesh? Beshiktashi tenton të marrë Taulant Xhakën në Turqi – SportEkspres.com

Der Basler Renato Steffen, links, beruhigt seinen Mitspieler Taulant Xhaka, rechts, und fuehrt in weg nachdem dieser eine Platzverweis bekommen hat, im Viertelfinal...

Ekskluzive/ “Durmishaj më uroi për golin me Shqipërinë”, Din Sula është sulmuesi për t’u mbajtur shënim – SportEkspres.com

Last updated May 21, 2020 Nga Klaudio Ndreca Din Sula mund të quhet një tjetër sulmues që pritet t’i japë shumë Shqipërisë në të...

MPB: 562 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë natës së kaluar në mbarë shtetin 264 personave u janë dhënë vendime për izolim, derisa 52 të tjerë kanë firmosur deklarata për...
- Advertisement -

Most Commented

Futbollisti francez fton për takim live në televizion prezantuesen italiane

Prezantuesja e programit “Detto Fatto” (U tha, u bë) në televizionin italian Rai Due, Bianca Guaccero është surprizuar ditën e djeshme live në...

Të largohet nga Baseli pas 12 vitesh? Beshiktashi tenton të marrë Taulant Xhakën në Turqi – SportEkspres.com

Der Basler Renato Steffen, links, beruhigt seinen Mitspieler Taulant Xhaka, rechts, und fuehrt in weg nachdem dieser eine Platzverweis bekommen hat, im Viertelfinal...

Ekskluzive/ “Durmishaj më uroi për golin me Shqipërinë”, Din Sula është sulmuesi për t’u mbajtur shënim – SportEkspres.com

Last updated May 21, 2020 Nga Klaudio Ndreca Din Sula mund të quhet një tjetër sulmues që pritet t’i japë shumë Shqipërisë në të...

Qeveria vendos, për Bajram do ketë orë policore

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tregoi se Komisioni për Sëmundje Ngjitëse ka kërkuar që ora policore gjatë fundjavës të jetë...

Tre dibranë nuk kanë respektuar vendimin për ndalesë të lëvizjes

Gjatë ditës së djeshme tre dibranë nuk kanë respektuar orën policore. “Gjatë ditës së djeshme gjatë zbatimit të masave për kufizim të lëvizjes dhe...

Gjykata dënoi me burg të përjetshëm vajzën nga Dibra që vrau dy prindërit dhe motrën

Gjykata Themelore – Gostivar miratoi propozimin e Prokurorisë për dënim me burgim të përjetshëm për të akuzuaren B.P. për kryerjen...

Tregu i Dibrës mbetet i boshatisur

Tregu i Dibrës tashmë për 10 javë me rend mbeti pa tregtar dhe blerës. Gjatë ditës së sotme mund të shiheshin vetëm dy...

Dibra e kaloi pandeminë, por jo edhe rrezikun!

Ky është Mirand Kastrati nga qyteti i Dibrës, i punësuar në repartin e ndihmës së shpejtë si shofer.  Mirandi më...

Gjashtë qytete në Maqedoni pa të infektuar me coronavirus

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se sipas raportit të fundit të Institutit për Shëndet Publik në gjashtë qytete nuk ka të infektuar...

Mela: Për dy ditë janë bërë 900 teste në Dibër dhe Zhupë

Si pjesë e skriningut nga Ministria e Shëndetësisë për shkak të koronavirusit, 900 persona u testuan dy ditët e fundit...
- Advertisement -

Editor Picks

Futbollisti francez fton për takim live në televizion prezantuesen italiane

Prezantuesja e programit “Detto Fatto” (U tha, u bë) në televizionin italian Rai Due, Bianca Guaccero është surprizuar ditën e djeshme live në...

Të largohet nga Baseli pas 12 vitesh? Beshiktashi tenton të marrë Taulant Xhakën në Turqi – SportEkspres.com

Der Basler Renato Steffen, links, beruhigt seinen Mitspieler Taulant Xhaka, rechts, und fuehrt in weg nachdem dieser eine Platzverweis bekommen hat, im Viertelfinal...
- Advertisement -