Monday, June 27, 2022
Home Authors Posts by Admin

Admin

11750 POSTS 0 COMMENTS

Patriarku Kirill rrëshqet gjatë meshës

0
20:01 26/06/2022Pa lëndime. “Uji i shenjtë nuk përjashtohet nga ligjet e fizikës”Një incident i ndodhi kreut të Kishës Ortodokse ruse Kirill gjatë...

Bashkëshortët alpinistë bllokohen në Valbonë, kërkohet ndërhyrja me helikopter

0
19:23 26/06/2022Dy bashkëshortë alpinistë janë bllokuar në Valbonë duke eksploruar zonën, për shkak të terrenit të thepisur janë bllokuar dhe nga informacionet...
0FansLike
3,367FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS