Monday, June 27, 2022
Home Authors Posts by Admin

Admin

11750 POSTS 0 COMMENTS

Protesta në Madrid para samitit të NATO-s

0
22:04 26/06/2022Qytetarë të shumtë e cilësojnë kërcënim për paqen rritjen e shpenzimeve të mbrojtjesMijëra protestues marshuan në Madrid këtë të dielë kundër...

Rekord botëror në 400m me pengesa

0
21:45 26/06/2022McLaughlin përmirëson kohën e sajAtletja 22-vjeçare amerikane Sydney McLaughlin, vendosi rekord botëror në garën e 400 metrave me pengesa.Në pistën e...

Zgjerohet vendqëndrimi i avionëve në Rinas

0
https://www.youtube.com/watch?v=ZI0v-_Q1olchttps://www.youtube.com/watch?v=ZI0v-_Q1olc 20:51 26/06/2022Balluku: Shtohen kapacitetet pritësePunimet për ndërtimin e terminalit të ri në Aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit si dhe vendqendrimet e avioneve do...

Kthehen turistët, trafik i rënduar në rrugët e Lezhës

0
https://www.youtube.com/watch?v=RAqwF5HaxZAhttps://www.youtube.com/watch?v=RAqwF5HaxZA 20:33 26/06/2022Sërish trafik i rënduar në rrugët e Lezhës. Fundjava ka sjellë një numër të lartë pushuesish kryesisht nga Kosova, të cilët...
0FansLike
3,367FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS