Monday, June 27, 2022
Home Authors Posts by Admin

Admin

11750 POSTS 0 COMMENTS

Pjesëmarrjet në Kupën e Botës

0
23:42 31/03/2022Kur kanë mbetur për t’u mësuar edhe tre përfaqësueset e fundit që do marrin pjesë në Kupën e Botës, kombëtaret e...

De Gea po mendon tërheqjen nga Spanja

0
23:20 31/03/2022Portieri i United i mërzitur me trajnerin Luis Enrique se nuk e grumbulloi për sfidat me Shqipërinë dhe IslandënPortieri David de...

Rusia në vështirësi për ofensivën e re në Donbas

0
23:00 31/03/2022Rekrutohen rreth 135 mijë të rinj, banorët e Mariupolit dalin pas 30 ditësh nga bodrumetRusia urdhëroi rekrutimin e 135 mijë ushtarëve...

John Terry kërkon aksione tek Chelsea

0
22:40 31/03/2022Kontakte me kandidatët për 10% të klubitRoman Abramovich e ka nxjerrë klubin në shitje, procedurë kjo e organizuar nga Banka...
0FansLike
3,367FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS