Përplaset me trafik ndarësen, shpërthen në flakë makina në Elbasan

14


Një makinë është përplasur me trafik ndarësen dhe ka shpërthyer në flakë në Elbasan rreth orës pesë të mëngjesit.

Mjeti digjet plotësisht në Unazën jugore të qytetit. Drejtuesi braktis mjetin pasi përfshihet nga flakët. Zjarrfikëset bënë të mundur fikjen e zjarrit.