Moti sot me shi

11


Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej -1 deri në 9 gradë celsius.Huazuar nga