11.2 C
Debar
Sunday, September 25, 2022
BallinaSportVIDEO/ Jose Mourinho si asnjëherë më parë, tekniku i Romës pjesë e...

VIDEO/ Jose Mourinho si asnjëherë më parë, tekniku i Romës pjesë e videoklipit të reperit britanik


schedule11:16 – 23 Shtator, 2022

Jose Mourinnho është një nga trajnerët më të mirë në botën e futbollit. Tekniku portugez këtë herë ka habitur jo pak fansat.

Trajneri i Romës është bërë pjesë e këngës së reperit të njohur britanik, Stromzy, në videoklipin e këngës “Mel made me do it”.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 511 mijë shikime në mbarë botën. Videoja është shpërndarë me shpejtësi në internet, duke u bërë një nga këngët më të pëlqyera nga tifozët.

/f.a/abcnews.al


Huazuar nga

Te Fundit

  • Radio - Zëri i Dibrës
  • DibraNet.com
  • _blank
  • https://www.dibranet.com/wp-content/uploads/2022/09/zeri.jpg
  • ALL CATEGORIES
  • https://cast1.asurahosting.com:2199/proxy/adriatik/xiu