11.2 C
Debar
Sunday, September 25, 2022
BallinaSportPërballja e Shqipërisë me Izraelin, Uzuni mban “peng” formacionin

Përballja e Shqipërisë me Izraelin, Uzuni mban “peng” formacionin


schedule19:58 – 23 Shtator, 2022

Shqipëria ka mbërritur në Tel Aviv dhe është gati për ndeshjen e nesërme kundër Izraelit, në 20:45.

Trajneri Edy Reja ndërkohë ka menduar edhe për formacionin që do të hedhë në fushë dhe ka ende një pikëpyetje.

Myrto Uzuni u stërvit veçmas sot, për shkak se ka një dëmtim muskulor. Beratasi është ende në dyshim dhe do jetë stafi teknik që do të vendosë për të para ndeshjes. / abcnews.al


Huazuar nga

Te Fundit

  • Radio - Zëri i Dibrës
  • DibraNet.com
  • _blank
  • https://www.dibranet.com/wp-content/uploads/2022/09/zeri.jpg
  • ALL CATEGORIES
  • https://cast1.asurahosting.com:2199/proxy/adriatik/xiu