15 C
Debar
Sunday, September 25, 2022
BallinaLajmeLajme nga ShqiperiaMerr flakë rrobaqepsia në Korçë

Merr flakë rrobaqepsia në Korçë


Një rrobaqepsi është përfshirë nga flakët këtë pasdite në Korçë.

Zjarri ka nisur rreth orës 16:50 në tarracën e godinës dhe shkak dyshohet të jetë bërë një masë në rrjetin elektrik.

Rrobaqepsia ndodhet në lagjen numër 9 në rrugën “1 Maji”. Flakët kanë shkaktuar dëme materiale, por fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar.


Top Channel

Huazuar nga

Te Fundit

  • Radio - Zëri i Dibrës
  • DibraNet.com
  • _blank
  • https://www.dibranet.com/wp-content/uploads/2022/09/zeri.jpg
  • ALL CATEGORIES
  • https://cast1.asurahosting.com:2199/proxy/adriatik/xiu