Më mirë ta dini nga unë

4


Pas shumë vitesh në qendër të vëmendjes, si një nga çiftet më të përfolur dhe më të famshëm, Wanda Nara dhe Mauro Icardi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Vitet e fundit marrëdhënia e çiftit të famshëm ishte shumë e trazuar, u fol shpreh për tradhti nga të dy palët, u fol shpesh edhe për një divorc në horizont, por për t’i dhënë fund këtyre thashethemeve dhe lajme ka menduar vetë Wanda Nara me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram:

061304458 445931db C293 4724 9819 Ca52e2e38e63

“Është shumë e dhimbshme të përjetoj këtë moment. Por duke pasur parasysh ekspozimin tim dhe spekulimet mediatike që bëhen preferoj ta mësoni nga unë. Nuk kam asgjë për të thënë dhe asnjë detaj për të shpjeguar. Ju lutem të kuptoni situatën, jo vetëm për mua, por mbi të gjitha për fëmijët tanë, u shpreh Wanda Nara.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga