Lajm i fundit/ Aksident i 5-fishtë në Fier, përplasen katër automjete dhe një motor

1


Katër automjete dhe një motorr jane përfshirë në një aksident pak minuta më parë në lagjen Apolonia në Fier.

Paraprakisht mësohet se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaqet e aksidentit.

Vijon…


Top Channel

Huazuar nga