15 C
Debar
Sunday, September 25, 2022
BallinaSportI ri dhe i fortë, do të ishte më mirë të luante...

I ri dhe i fortë, do të ishte më mirë të luante për Italinë


schedule22:55 – 23 Shtator, 2022

Alessandro Del Piero lavdëron mesfushorin anglez, Jude Bellingham përpara ndeshjes së Itali-Angli.

“Për mua do të ishte mirë të luante për Italinë (qesh).

Ai e di gjithmonë se çfarë duhet të bëjë, është i ri dhe i fortë.

Ai tashmë ka bërë shumë gjëra të bukura si futbollist pavarësisht se karriera e tij sapo ka filluar”, u shpreh ish-sulmuesi i Juventus./ h.ll/abcnews.al


Huazuar nga

Te Fundit

  • Radio - Zëri i Dibrës
  • DibraNet.com
  • _blank
  • https://www.dibranet.com/wp-content/uploads/2022/09/zeri.jpg
  • ALL CATEGORIES
  • https://cast1.asurahosting.com:2199/proxy/adriatik/xiu