VIDEO/ Giroud “Airlines”, sulmuesi i Milanit “fluturon” dhe shënon

1


Franca ka dyfishur shifrat ndaj Austrisë.

Olivier Giroud i rikthyer  me Kombëtaren ka realizuar një supergol me kokë. /G.D/ abcnews.al/Huazuar nga