11.2 C
Debar
Sunday, September 25, 2022
BallinaSportFoto direkt nga Argjentina, partnerja e Lautaros në formë, ka një sqarim...

Foto direkt nga Argjentina, partnerja e Lautaros në formë, ka një sqarim për të gjithë


Agustina Gandolfo është në formë të shkëlqyer.Bukuroshja argjentinase dhe partnerja e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, është kthyer në vendin e lindjes, teksa ka postuar një foto që me siguri do t’i verë flakën rrjetit.

Për të disatën herë, Agustina i është përgjigjur thashethemeve për një krizë të mundshme me Lautaro Martinez.”Si u ndjeve kur u përhapën ato thashetheme? Unë qesha” – i tha ajo një ndjekësi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga

Te Fundit

  • Radio - Zëri i Dibrës
  • DibraNet.com
  • _blank
  • https://www.dibranet.com/wp-content/uploads/2022/09/zeri.jpg
  • ALL CATEGORIES
  • https://cast1.asurahosting.com:2199/proxy/adriatik/xiu