Casillas u nda nga Sara për shkak të Melisës? Bukuroshja spnajolle thotë versionin e saj

1


Bukuroshja spanjolle Melisa Pinto, është bërë protagoniste e mediave në vend pasi së fundmi është aluduar se ajo është e dashura e re e Iker Kasijas. Ish-portieri i Real Madrid dhe Spanjës u nda një vit më parë nga partnerja e tij, Sara Karbonero, ndaj prej kohësh ka nisur gjurmimi në mediat spanjolle se kush është e dashura e re.

Kasijas ishte i pari që ndoqi modelen në Instagram dhe më pas kjo e fundit bëri të njëjtën gjë me ish-futbollistin, duke ndezur zërat se mes tyre ka diçka. Por bukuroshja ka vendosur që të flasë dhe ka sqaruar se nuk ka asgjë në këtë mes.PanoramaSport

Whatsapp Image 2022 09 22 At 8.44.31 Pm 1

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga