Aksident në Elbasan, ndërron jetë një person

1


Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Bishqem, ku si pasojë ka ndërruar jetë një person.

Policia bën me dije se Në aksident është përfshirë një mjet tip Furgon dhe një motoçikletë, drejtuesi i të cilit nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

Policia ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


Top Channel

Huazuar nga