Detajet/ 29-vjeçarja angleze nxirret e pajetë nga deti, ishte pjesë e një skuadre zhytësish profesionistë

3


Një 29 vjeçare angleze është nxjerrë pa jetë  pasditen e një dite më parë nga deti në Sarandë.

Ajo ka qenë duke u zhytur pranë vendit të njohur si “Anija e mbytur” dhe ende janë duke u sqaruar rrethanat.

Zhytësja ishte pjesë e një skuadre zhytësish profesionistë që gjendeshin në një ekspeditë eksplorimi.


Top Channel

Huazuar nga