VIDEO/ Napoli me fat në pjesën e parë, Milanin e ndal një traversë

1


Sapo përfundoi pjesa e parë mes Milanit dhe Napolit me shifrat e bardha 0-0.Në minutën e 12-të, kuqezinjtë i afrohen golit me Olivier Giroud. Sulmuesi francez ishte i pafat, teksa gjeti vetëm traversën.

Në minutën e 36-të, ekipi i Lucciano Spalletit “kërcënon” seriozisht portën rivale me Politano, që nga një pozicion i vështirë gjuan me kokë, por pret Maignan. Skuadrat iu drejtuan dhomave të zhveshjes, në pritje të pjesës së dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga