VIDEO/ Atalanta cinike, bergamaskët ia dalin në Romë, “skuqet” Mou

3


Atalanta ka marrë kreun e Serie A. Bergamaskët mundën 0-1 Romën në Olimpico.

Goli i vetëm i takimit do vinte nga Scalvini, në minutën e 35-të. 20 minuta më pas, trajneri i ekipit nga kryeqyteti, Mourinho ndëshkohet me karton të kuq për protesta.

Ky nuk është takimi i fundit për sot në Serie A. Pas pak minutash do të luhet Milan-Napoli.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga