Reali fiton derbin e Madridit

1


23:40 18/09/2022

Merr fitoren e gjashtë në kampionat

Reali Madridit fitoi derbin me Atletikon. Los Blankos triumfuan me rezultatin 2 – 1 dhe u rikthyen në krye të renditjes së La Ligas.

Pas 6 javësh, Reali është me pikë të plota pasi ka vetëm fitore, duke lënë pas Barcelonën.

Tv Klan

Huazuar nga