Përfshihet nga flakët makina në rrugën e Kombit, nuk ka të lënduar

1


Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit.

Burime bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar, ndërsa nuk dihet ende  shkaqet e ngjarjes.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e shkaqeve.


Top Channel

Huazuar nga