Ekzekutohet me breshëri plumbash brenda lokalit 19-vjeçari në Shkodër! Autorët largohen me motorçikletë

1


Një 19-vjeçar është ekzekutuar në Shkodër, pas minuta pas përfundimit të ndeshjes Vllaznia-Kastrioti.

Ngjarja ka ndodhur në pak metër larg stadiumit, në bulevardin “Bujar Bishanaku”, në lagjen “Naim Gjylbegu”.

Erjon Xhenjo, ishte në një nga lokalet e qytetit, kur drejt tij është qëlluar disa herë me armë zjarri, duke a mbetur i vdekur në vend.

Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorëve, të cilët janë larguar me një motoçikletë.

Policia njofton se në lagjen “Guerrile” është gjetur një motoçikletë duke u djegur dhe një armë zjarri pistoletë, që dyshohet se janë përdorur nga autorët.


Top Channel

Huazuar nga