Me armë dhe kokainë, vihet në pranga 39-vjeçari në Tiranë

1


Një 39-vjeçar është vënë në pranga në Tiranë, pasi qarkullonte me armë dhe lëndë narkotike.

Gjatë operacionit të koduar “Ekol”  u arrestua  Jetmir Madani.

Atij iu sekuestruan një armë zjarri pistoletë, një silenciator, një krehër, municion luftarak dhe lëndë narkotike kokainë, të cilat i mbante në një çantë.

Ai akuzohet për veprën penale “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Top Channel

Huazuar nga