Barcelona me drejtor të ri sportiv, djali i legjendës merr frenat e klubit blaugrana

3


Barcelona ka zgjedhur drejtorin e ri sportiv të klubit dhe këtë detyrë, drejtuesit ia kanë besuar Jordi Cruyff. Djali i legjendës holandeze Johan Cruyff prej kohësh kishte një rol në klubin katalanas.

Tashmë ai është ngritur në detyrë. Jordi Cruyff do të nisë menjëherë nga puna për merkaton e janarit, në të cilën Barcelona do të kërkojë që të afrojë sërish lojtarë, por edhe do të largojë disa senatorë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb


Huazuar nga