HomeSportPSG e nis me fitore Ligën franceze

PSG e nis me fitore Ligën franceze

23:58 06/08/2022

Lionel Messi realizon dopiete

Edhe PSG e nisi me një fitore të thellë këtë sezon në Ligën e parë franceze.

Parizienët fituan 5-0 në fushën e Klermont.

Serinë e golave e hapi Nejmar që në minutën e 9-të ndërsa pas tij shënuan Hakimi dhe Markinjos në pjesën e parë.

Ndërsa në të dytën shënoi 2 herë Lionel Messi.

Tv Klan
Huazuar nga

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.