Home Lajme nga Shqiperia Lajme Tv Klan 6 Gusht 2022, ora 15:30

Lajme Tv Klan 6 Gusht 2022, ora 15:30

11

16:29 06/08/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 6 Gusht 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 6 gusht 2022
200 mjete lundruese po verifikohen nga policia. Bllokohen 25 jetski e gomone.
Shqipëria në luftë me flakët, 25 vatra në 24 orë. Probleme në Mat, Durrës e Shkodër.
Nafta ulet me 1 lek. Bordi i transparences ndryshon dhe çmimin e gazit dhe të benzinës.
Tragjedi në Kroaci, autobusi me pelegrinë bie në kanal. 12 të vdekur dhe mbi 30 të plagosur.
Rusia po përgatit fazën e re të luftës në Ukrainë. Zbulimi britanik: Synohet zgjerimi i pushtetit.
“Shqipëria I ka të gjitha”. Prestigjozja “The Guardian”: Të huajt mund të gjejnë detin, malin dhe historinë.
Huazuar nga

Previous articleESHS Maqedoni: Çmimet e shërbimeve hoteliere janë rritur për 15.9 përqind, krahasuar me vitin 2021
Next articleÇmimi i bukës së thekrës arrin në 94 denarë, qytetarët e Shkupit ankohen për çmimet e larta për produktet e brumit