Home Lajme nga Shqiperia Lajme Tv Klan 5 Gusht 2022, ora 15:30

Lajme Tv Klan 5 Gusht 2022, ora 15:30

8

16:56 05/08/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 5 Gusht 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 5 gusht 2022

Burg për Arjan Tasen, ish-komisari u kërkon ndjes familjes së 7-vjecares dhe policisë.

Mediat angleza: Ministria e Jashtme duhet të reagojë për Jonada Avdine. Shumë plazhe në Shqipëri, pa siguri.

Berisha: Cuci me veljere me trafikante. Meta: Ai ka kriminaliuzuar policinë. Reagon ministri: Sajesa.

Voa: Pas sulmit kibernetik fshihen aktorë iranianë. Një kompani amerikane tregon cfarë u synua.

Bie ndjeshëm cmimi i naftës në bursë. Presidenti Biden: Ulje në nivel rekord.

Senati Amerikan, ligj të posacëm për Ballkanin: Luftë korrupsionit dhe sanksione destabilizuesve.
Huazuar nga

Previous articleFundjavë e nxehtë me mbi 39 gradë Celsius
Next articleDraft-strategjia e sigurisë kombëtare has në kundërshtime