HomeLajmeLajme nga ShqiperiaVrasja e Jonadës: Protesta e radhës, të hënën në orën 19:00

Vrasja e Jonadës: Protesta e radhës, të hënën në orën 19:00

20:53 04/08/2022

Protestuesit kanë paralajmëruar një tjetër tubim në lidhje me vdekjen e 7-vjeçares Jonada Avdia. Avokati Altin Goxhaj njoftoi se protesta do të mbahet të hënën në orën 19:00.

Protestuesit kanë kërkuar dorëheqjen e ministrave Çuçi e Kumbaro si dhe të Drejtorit të Përgjithshëm, Gledis Nano.

Më herët, protestuesit i vunë ultimatum kryeministrit Edi Rama se nëse nuk i shkarkon ata, protestat nuk do të ndalen./tvklan.al
Huazuar nga

No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.