Home Lajme nga Shqiperia Lajme Tv Klan 2 Gusht 2022, ora 12:00

Lajme Tv Klan 2 Gusht 2022, ora 12:00

10

#Lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 2 Gusht 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Brikena Prifti

The post Lajme Tv Klan 2 Gusht 2022, ora 12:00 appeared first on Tv Klan.


Huazuar nga

Previous articlePas tensioneve në veri, Stoltenberg flet me Kurtin: Të gjithë duhet ta ruajnë qetësinë dhe të shmangen veprimet e njëanshme
Next articleProkuroria kërkon paraburgim për një person nga Gostivari, dyshohet për vrasje