Home Lajme nga Maqedonia Shkup, fëmija 2-vjeçar bie nga kati i katërt i ndërtesës

Shkup, fëmija 2-vjeçar bie nga kati i katërt i ndërtesës

5
0

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se mbrëmjen e djeshme një fëmijë 2-vjeçar ka rënë nga kati i katërt i një ndërtese në Shkup.

Sipas MPB-së, fëmija ka marrë lëndime të rënda.

“Sipas denoncimit, derisa prindërit ndodheshin në banesë, fëmija ka dalë në tarracën e rrethuar dhe është ngjitur në një karrige, pas çka është rrëzuar. Fëmijës i është dhënë ndihma mjekësore në Kompleksin e Klinikës “Nënë Tereza” dhe i janë konstatuar lëndime të rënda trupore”, thonë nga MPB.
Huazuar nga

Previous articleShqipëria rrit me 30 për qind pagat e ushtarakëve
Next articleFiorentina pëlqen Bajramin – Tv Klan