Home Sport Stërvitje intensive në Slloveni – Tv Klan

Stërvitje intensive në Slloveni – Tv Klan

12
0

19:10 21/06/2022

Telushi zbulon objektivat me Partizanin, e bindi Mehmeti

Nga Sllovenia ku po përgatitet për debutimin në Konferencë Ligë, Bruno Telushi ka zbuluar objektivat sezonal me Partizanin.

Për faqen zyrtare të klubit, vlonjati ka treguar se një dorë në vendimin për t’u riveshur i kuq ka trajneri Dritan Mehmeti.

Mesfushori ka pranuar se tifozët e Partizanit janë një shtysë e mirë për ta dërguar skuadrën drejt sukseseve.

Të kuqtë do të sfidojë gjeorgjianët e Saburtalo në raundin e parë të Konferencë Ligë. Dueli i vajtjes do luhet në transfertë me 7 Korrik dhe ai i kthimit një javë më vonë në “Elbasan Arena”.

Klan News
Huazuar nga

Previous articleVetëm dy marrëveshje Kosovë-Serbi gjatë mandatit të Lajçakut
Next articleMilevski kundërshton propozimin francez për zgjidhjen e mosmarrëveshjes me Bullgarinë