Home Lajme nga Maqedonia “Late Night Shopping” në “City Mall” në Shkup – më 24 qershor...

“Late Night Shopping” në “City Mall” në Shkup – më 24 qershor zbritje të mëdha dhe blerje deri në mesnatë

6
0

Tashmë dhjetë vjet, pjesa më e preferuar e qershorit janë zbritjet e pabesueshme në qendrën tregtare të preferuar, të cilat kulmojnë me ditën më të mirë të zbritjeve në të cilën dyqanet në “City Mall” punojnë deri në mesnatë – Late Night Shopping “City Mall” në Shkup. Këtë vit kemi përgatitur zbritje të mëdha për vizitorët dhe adhuruesit e blerjeve, por edhe argëtim të madh për një kënaqësi dhe eksperiencë të vërtetë të blerjeve.

Më 24 qershor dyert e “City Mall” hapen në orën 10 për të pritur “shopaholics”, por edhe ata që presin zbritje për të blerë copën e tyre të preferuar dhe festa mund të fillojë. Vetëm me “City Mall” ka gjithçka që dëshironi me zbritje ekskluzive, andaj shfrytëzoni “Late Night Shopping” për të blerë veshjen tuaj të preferuar, këpucë, aksesorë, bizhuteri, kozmetikë, përgatituni për plazh me rroba banjo të reja, valixhe të re ose blini diçka për shtëpi.

Pastaj në mbrëmje, përgatituni për festë – shfaqje zjarri në hyrjen kryesore, vizitoni këndin e modës dhe bëni foto për të marrë pjesë në konkursin për vizitorin e veshur më mirë, vizitoni barin e koktejve dhe muzikën fantastike, shijoni setin me DJ brenda “City Mall”, bëni foto në kabinën e fotografive me miqtë tuaj dhe vizitoni “Late Matinee” dhe shijoni gjelbërimin Agni Avsharin në tarracën verore.

“Këtë “Late Night Shopping”, ne duam të ofrojmë kënaqësi të plotë dhe përvojë të vërtetë për të gjithë vizitorët dhe një parajsë të vërtetë për të gjithë ata që kënaqen me zbritje, blerje, por edhe për ata që duan të argëtohen – kemi DJ në qendër dhe koktej bar, show zjarri, zile maqedonase në tarracën verore në këndin e lojërave, fotobooth argëtues, konkurs për vizitorët e veshur më mirë dhe sigurisht zbritje të pabesueshme në markat e preferuara. Ne përgatisim eksperiencë të vërtetë blerjeje për vizitorët tanë, ditë e natë, të cilët do t’i kujtojnë jo vetëm për blerjet e mira, por edhe për argëtimin e madh dhe gjithë eksperiencën. Ju presim më 24 qershor deri në mesnatë”, i ftojnë vizitorët nga “City Mall”.

Lloji i zbritjeve dhe promocioneve përcaktohet nga çdo markë veç e veç, zbritjet i referohen 24 qershorit, ditën e “Late Night Shopping” në City Mall, por shumica e markave ofrojnë mundësi për ata që nuk mund të vijnë atë ditë zbritje edhe gjatë gjithë fundjavë. Ndiqni profilet në rrjetet sociale të City Mall për informacione të detajuara.

Zbritjet shpallen të enjten.

Shihemi në “Late Night Shopping” në “City Mall” në Shkup.
Huazuar nga

Previous articleMeta kthen për rishqyrtim në Kuvendin e Shqipërisë marrëveshjen për administrimin e Butrintit
Next articleKokaina nga Ekuadori, agjentë të policisë shqiptare në Guayaquil