Home Lajme nga Kosova ​Abdixhiku takon Ramën: Kosova e Shqipëria kanë të ardhme të mirë kur...

​Abdixhiku takon Ramën: Kosova e Shqipëria kanë të ardhme të mirë kur trajtojnë hapur çdo temë

5
0

Kryetari Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku është takuar sot me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Abdixhiku ka thënë se Kosova dhe Shqipëria kanë të ardhme të mirë kur trajtojnë hapur e afër çdo temë e rrugëtim.

“Kafen e mëngjesit e pimë bashkë në Prishtinë; afër Sheshit Skenderbeu. Kosova dhe Shqipëria kanë të ardhme të mirë kur trajtojnë hapur e afër çdo temë e rrugëtim”, ka shkruar ai në Facebook.
Huazuar nga

Previous article“Xixat mes Kurtit e Ramës”, kryeministri i Shqipërisë nuk kursen batutat për raportet mes tyre
Next articleTë mërkurën dhe të enjten temperaturat në Maqedoni do të arrijnë deri në 39 gradë