Home Lajme nga Maqedonia Nuk ia ktheu borxhin, burri nga Kërçova i publikon foto eksplicite të...

Nuk ia ktheu borxhin, burri nga Kërçova i publikon foto eksplicite të dashurës nga Gostivari

21
0

30 vjeçarja nga qyteti i Gostivarit ka raportuar në polici një shkelje ligjore për dëmtim privatësie dhe imazhi, nga ish i dashuri i saj, i cili i ka publikuar të njejtës  fotografi eksplicite.

“Një grua 30-vjeçare nga Gostivari dje më datë 30 maj, në ora 15:45 në Sektorin për Punë të Brendshme në Tetovë ka raportuar se një burrë nga Kërçova, rreth tridhjetë vjeçar, me të cilin kishte qenë në lidhje dashurie dhe të cilit i kishte borxh, ka krijuar një profil të rremë në një rrjet social dhe ka postuar dy nga fotografitë e saj me përmbajtje eksplicite dhe komprometuese”, thonë nga MPB.

Prej atje bëjnë me dije se rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.
Huazuar nga

Previous articleBashkimi Evropian dhe Këshilli i Evropës mbështesin konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme në Kosovë
Next articlePas masakrës në Teksas, Kanadaja merr vendimin drastik