Kuvendi miraton paketën e Rezistencës Sociale për përballimin e pasojave të krizës

73


Kuvendi ka miratuar paketën e Rezistencës Sociale për përballimin e pasojave të krizës.

Akti normatik i parashikuar përmban 6 mld lekë për paketën e rezistencës sociale dhe 20 mld lekë për krizën e energjisë./tvklan.al

The post Kuvendi miraton paketën e Rezistencës Sociale për përballimin e pasojave të krizës appeared first on Tv Klan.Huazuar nga