“Mirënjohje të thellë dëshmorëve të çdo epoke”, Meta: Sot është dita e Qemal Stafës dhe atyre që dhanë jetën për liri –

9

TIRANË

Presidenti Ilir Meta kujton sot Ditën e Dëshmorëve të Atdheut.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta thekson se sot është dita e Qemal Stafës dhe e mijëra të rinjve dhe të rejave, që dhanë jetën për Lirinë e Shqipërisë.

“Sot është dita e Qemal Stafës dhe e mijëra të rinjve dhe të rejave, që dhanë jetën për Lirinë e Shqipërisë. Lavdi e përjetshme, nderim, respekt dhe mirënjohjen më të thellë Dëshmorëve të paharruar të Atdheut, të çdo epoke! 🇦🇱”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link