Nisma për shkarkimin, Meta: Mos u merrni me “shashka“! Të përqëndrohemi në mbylljen e procesit zgjedhor, asgjë s’ka përfunduar –

16

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për nismën e shkarkimit të iniciuar nga PS duke e cilësuar si ‘’shashkë’’.

Meta thotë se momentalisht të gjithë duhet të përqëndrohen tek përmbyllja e procesit zgjedhor pasi asgjë s’ka përfunduar.

 

STATUSI NGA ILIR META

Të përqëndrohemi në mbylljen e procesit zgjedhor. Asgjë nuk ka përfunduar!

Të vazhdojë administrimi i çdo kontestimi dhe ankese deri në rinumërimin e votës së fundit.

Detyrë e të gjithë subjekteve të ndjekin procesin deri në fund.

Mos u merrni me “shashka”, por me hetimin e krimeve zgjedhore!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link