Pas Ramës, ambasadorja e SHBA-së do takohet edhe me kryedemokratin Basha –

16

Pasi zhvilloi një takim me kryeministrin Edi Rama, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka parashikuar që të takohet edhe me liderin demokrat, Lulzim Basha.

BalkanWen mëson se takimi në fjalë do të mbahet këtë javë, ndërsa ende nuk dita e saktë.

Kujtojmë se takimet në fjalë bëhen pas zgjedhjeve, ku PS fitoi mandatin e tretë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link