Numëruesin në Fier e gjen ditëlindja në punë, ja si ia urojnë kolegët –

17

Duket se orët e numërimit i kanë provuar numëruesit e forcave politike nga qëndrimi me familjet dhe jeta private. Megjithatë dhe në krye të detyrës ka një mënyrë për të festuar.

Një numërues në Fier ka festuar 51-vjetorin në punë. Miqtë e kanë uruar me një tortë surprizë në vendin e numërimit në KZAZ nr.59 ku po numërohen votat për kandidatët për deputetë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link