Numërimi në Shkodër, Benet Beci kryeson nga kandidatët e PS, tek PD më shumë vota ka Bardh Spahia –

12

SHKODRA

Numërimi vijon edhe në Shkodër, teksa në Pukë e në Fushë-Arrëz është mbyllur tashmë. Benet Beci është kandidati më i votuar nga PS me 3729 vota, kurse  nga PD është Bardh Spahia me 3711 vota.

Beci pasohet nga Paulin Stërkaj, Ilir Beqaj dhe Edona Bilali.

Nga PD, Bardh Spahia  pasohet nga Lodovik Hasani 3451 kurse i treti është Helidon Bushati 2997.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link