Nis procesi i numërimit të votave në KZAZ e Bashkisë Finiq, ja sa vota morën kandidatët e PS dhe PD –

11

Ka filluar procesi i numërimit të votave për kandidatët në KZAZ 91 Bashkia Finiq.

Kur janë numëruar 14 nga 50 kutitë, numri i votave për kandidatët është si më poshtë:

Kandidatët e PS

Anila Denaj  99

Niko Kuri  545

Damian Gjiknuri  23

Edi Rama   9

Kandidatët e PD

Bujar  Leskaj 18

Ina Zhupa 83

Jolio Dine    30

Vangjel Anagnosti 253

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link