Aksion policorë në Haraçinë, arrestohen tetë persona

13

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski përmes profilit të tij në Facebook ka njoftuar se mëngjesin e sotëm ka pasur aksion policor kundër armëve dhe drogës në disa vende në Haraçinë nga ku janë arrestuar tetë persona.

– Advertisements –

“Pas disa muajsh hetime, tetë persona u arrestuan në Haraçinë, duke përfshirë një pjesëtarë të policisë dhe një person nga Shën Nikolla”, shkruan Spasovski.

Gjatë ditës priten më shumë informacione në lidhje me aksion.

Burimi