Sot mot i vranët dhe me riga shiu

17

Gjatë kësaj jave në vendin tonë do të mbaj mot i qëndrueshëm dhe me diell.

Sot dhe nesër shfaqen mundësi për të reshura shiu. Gjatë ditës së sotme në mëngjes do të ketë reshje të dobëta shiu, gjatë ditës kryesisht do të ketë vranësira dhe mundësi për riga lokale shiu.

Të mërkurën do të ketë rrebeshe shiu me bubullima.

Temperaturat sot do të sillen nga 8 deri në 17 gradë celsius. /Telegrafi/Huazuar nga