PS me 73 mandate, Rama shfaqet i buzëqeshur dhe lajmëron festën: Patronazhistë, koordinatorë, deputetë dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores –

10

TIRANË

Partia Socialiste do të festojë pasditen e sotme rezultatin e arritur nga zgjedhjet e 25 prillit, kur deri tani ka fituar 73 mandate. Është kryeministri Edi Rama që e ka paralajmëruar festën me një postim në “Facebook” ku i fton të gjithë në atë që e quan përqafimin e fitores teksa shfaqet më i buzëqeshur se kurrë.

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores❤️ #PS12🌹#Fitore💪 #Kampionë”, shkruan Rama.

Rama Fb 1

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link