Tropoja mbetet bastion i PD, mbyllet numërimi i votave, ja rezultati –

15

Përfundon numërimi i votave në Tropojë, bashki e cila mbetet bastion i PD.

Partia Demokratike ka marrë 6443 vota, ndërsa PS 3094 vota.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link