Përfundon numërimi në Devoll, PD forcë e parë, ndjek PS me 194 vota më pak –

17

DEVOLL

Partia Demokratike ka dalë forcë e parë në Bashkinë e Devollit me 7 mijë e 619 vota.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se PS ka marrë 7 mijë e 425 vota, ose 194 vota më pak se PD.

Nga ana tjetër LSI ka 1 mijë e 218 vota.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link