Numërohen 69 nga 481 kuti në qarkun e Durrësit, ja si ndahet rezultati deri tani –

15

Numërohen 69 kuti nga 481 në total në qarkun e Durrësit. Gazetarja Klodjana Haxhiaj që ka ndjekur gjatë gjithë kohës procesin e numërimit, raportoi për “BalkanWeb” se deri tani Partia Socialiste ka marrë 11002 vota, PD 7730 vota dhe LSI 1347. Procesi i numërimit vijon normalisht.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi BalkanwebSource link